Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa Włocławek Artodent

Mezoterapia igłowa w Artodent Włocławek

Wykonywana w naszym gabinecie medycyny estetycznej Artodent we Włocławku mezoterapia igłowa to zabieg, dzięki któremu można zaaplikować pod skórę substancje aktywne w postaci kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, kompleksu witamin, aminokwasów, mikroelementów i polinukleotydów. To składniki, dzięki którym można przywrócić dawny, młodzieńczy wygląd skóry, pozbyć się przebarwień, a także niechcianych zmarszczek. Mezoterapia igłowa jest zabiegiem, w trakcie którego dochodzi do przerwania powłok skórnych, dlatego też powinien on być wykonywany pod kontrolą lekarza z zakresu medycyny estetycznej lub dermatologii. Mezoterapia igłowa wpływa na rewitalizację skóry, jak również poprawia napięcie naskórka w obrębie twarzy, szyi, dekoltu i innych partii ciała. To zabieg, który warto zastosować w przypadku bezskutecznej walki z cellulitem, czyli popularną pomarańczową skórką. W trakcie ostrzykiwania pod skórę przedostają się składniki aktywne, dzięki którym można także pozbyć się przebarwień, powstałych w wyniku zażywania kąpieli słonecznych i korzystania z solarium.

Mezoterapia igłowa w Artodent – doskonały sposób na pozbycie się wielu problemów skórnych

Osoby, które rozważają zastosowanie takiego zabiegu, jak mezoterapia igłowa mogą mieć pewność, że jest to jeden z najprostszych, a zarazem najmniej inwazyjnych sposobów, aby osiągnąć efekt lekkiego, ale widocznego liftingu. Mezoterapia igłowa oferowana przez nasz gabinet Artodent we Włocławku przyczynia się do szybszej regeneracji i aktywizuje procesy gojenia skóry, dzięki temu jej poszczególne warstwy są zastępowane nowymi komórkami, pozbawionymi mikrouszkodzeń. Preparaty wykorzystywane w mezoterapii igłowej są dobierane indywidualnie do stanu skóry zdrowia, a także potrzeb danego pacjenta. Warto wspomnieć, że mezoterapia igłowa jest powszechnie stosowana w zabiegach typu Fat burner. Chodzi tutaj przede wszystkim o usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z newralgicznych miejsc, głównie okolicy bioder, ud, pośladków i brzucha. Regularna mezoterapia igłowa może przyczynić się także do likwidacji nieestetycznych rozstępów, niewielkich blizn i przebarwień, występujących na całym ciele. To rozwiązanie dla osób, które w wyniku trądziku, nabawiły się nieestetycznie wyglądających blizn potrądzikowych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu medycyny estetycznej Artodent we Włocławku i skorzystania z zabiegu mezoterapii igłowej..

Efekty zabiegu

mezoterapia-igłowa-włocławek
Umów wizytę