Wolumetria twarzy

Wolumetria-twarzy-włocławek

Wolumetria twarzy Włocławek

Oferowana przez nasz gabinet medycyny estetycznej Artodent we Włocławku wolumetria twarzy stanowi lifting i doskonały sposób na wymodelowanie konturów twarzy. Dzięki niej można szybko skorygować jej kształt bądź też przywrócić jej dawny, młody i atrakcyjny wygląd. Wolumetria twarzy to zabieg, który ogranicza efekty starzenia się skóry, polegające na widocznej utraty objętości skóry, zapadnięciu policzków, a także zwisaniu podbródka czy też opadnięciu owalu twarzy. Do zabiegu wolumetrii w naszym gabinecie medycyny estetycznej stosujemy kwas hialuronowy. To związek, dzięki któremu można znacznie poprawić poziom nawilżenia skóry, a także spłycić nowopowstałe i utrwalone zmarszczki.

Wolumetria twarzy – zabieg remodelujący różne partie twarzy

Wolumetria jest zabiegiem dedykowanym kobietom i mężczyznom, pragnącym pozbyć się doliny łez, podkreślić zarys żuchwy, a także skorygować widoczne ubytki w objętości skóry na twarzy. Zabieg ten ma na celu uwydatnienie kości policzkowych, a także wymodelowanie ich w taki sposób, aby podkreślić ich naturalne piękno. Wolumetria twarzy może polegać także na wykorzystaniu specjalnej odmiany usieciowanego kwasu hialuronowego. To związek znacznie gęstszy od tradycyjnych wypełniaczy. Jest on wstrzykiwany w najgłębsze warstwy skóry. To preparat całkowicie bezpieczny dla zdrowia i życia pacjenta, ponieważ kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występująca w organizmie człowieka i zwierząt. Związek ten poprawia jędrność skóry, a także ogranicza zmiany starcze, pojawiające się wraz z upływem czasu.

Szybkie efekty liftingujące

Zabieg wolumetrii twarzy polega na wprowadzeniu preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Dochodzi wówczas do przerwania powłok skórnych, ponieważ iniekcja odbywa się przy pomocy igły bądź kaniuli. Ostrzykiwanie głębokich warstw skóry daje natychmiastowe efekty, utrzymujące się nawet do 18 miesięcy. Wolumetria twarzy jest zabiegiem bezbolesnym, wykonywanym w znieczuleniu miejscowym bądź też przy użyciu preparatów na bazie lidokainy. Ostrzykiwanie trwa około 20 minut. W miejscu podania wypełniacza pojawia się lekkie zaczerwienienie i obrzęk, a także delikatny ból. Objawy te ustępują samoistnie po upływie trzeciej doby od dokonania zabiegu. Wolumetria twarzy może wiązać się także z powstaniem niewielkich siniaków w miejscach, gdzie nastąpiło ostrzykiwanie. Nie wymagają one stosowania preparatów z heparyną w celu pozbycia się ich. Podstawowym przeciwwskazaniem do zabiegu wolumetrii twarzy są ciężkie choroby skóry, a także jej rozległe uszkodzenia.

Umów wizytę